163cm M Cup Human Hand Held Sex Doll – Farica
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,095.00$Current price is: 1,095.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 163 cm |
| Upper Breast | 96 cm |
| Lower Breast | 69 cm |
| Waist | 65 cm |
| Hip | 113 cm |
| Shoulder | 42 cm |
| Arm | 69 cm |
| Leg | 75 cm |
| Hand | 14.5 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 49 kg |
More Information
If you’re a divorced dad, sex dolls might be the perfect place to get back into the swing of things. It is not weird to have a sex doll, and we assure you, fucking sex doll Marey will have you turning into your very own sex doll porn star. You will never pick up your flesh light doll again.
This real silicone flesh sex doll will be sent from the human sex doll factory and all 170cm of the m cup sex doll will be a pleasure to hold and climb up. Built like the Nicki Minaj sex doll, you can modify the sex doll and take off her head so it’s a handheld sex doll head for your pleasure. The oral orifice is functional, too, so that should make for some interesting times! She will be packaged berg discreetly and sent to you without anyone knowing what’s in the box. Our puny secret.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â






Reviews
There are no reviews yet.