140cm Megan Rain Real Life Full Body Sex Doll – Deonne
1,200.00$ Original price was: 1,200.00$.845.00$Current price is: 845.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 140 cm |
| Upper Breast | 71 cm |
| Lower Breast | 53 cm |
| Waist | 50 cm |
| Hip | 77 cm |
| Shoulder | 33 cm |
| Arm | 58 cm |
| Leg | 77 cm |
| Hand | 15 cm |
| Feet | 22 cm |
| Vaginal Depth | 17 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 26 kg |
More Information
Purchasing a new toy can be very hard, especially if you don’t know how to take care of sex doll. Not to worry, this new sex doll testing program’s designed to show you just how this sensual toy works. Get a chance to see inside a real life sex doll and understand its operations. Try it out now and kill fears of hurting your own toy.
Your seemingly pipedream supreme sex doll has been made reality with this Megan rain sef doll. Tg caption sex doll doesn’t need a popular caption before you find her. It’s as easy as going on realdoll tumblr to get all the tea about her.
We don’t forget the ladies with our men sex doll that will have you screaming for more. This kei sex doll was built just for you. Enjoy a doll full body sex with this extremely macho real sex doll men.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â









Reviews
There are no reviews yet.