166cm Life Size Lois Russian Sex Doll – Deidre
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,095.00$Current price is: 1,095.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 166 cm |
| Upper Breast | 81 cm |
| Lower Breast | 59 cm |
| Waist | 54 cm |
| Hip | 83 cm |
| Shoulder | 37 cm |
| Arm | 71 cm |
| Leg | 103 cm |
| Hand | 15.5 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Weight | 35.5 kg |
More Information
Do you want an affordable life size sex doll robot? Not the robot sex doll $10,000. This right here is a premium yet cheap sexy sex doll. Without breaking the bank, you can be the owner of the Mughal sex doll. Staring at her exotic face, you’ll realise that this cutie is a Russian sex doll race. You can further customize her body parts to suit your taste. She can be a maid with sex doll today and a hot nurse tomorrow. If the thought of being with different partners excite you, you can purchase different enticing costumes. She can even be the Family Guy Lois sex doll, the choice is all yours.
The Megumi Meguro sex doll is quite captivating and she is dying to meet her new owner. For the sex doll en streaming gratuit lovers, the sex doll female torso is just like that of a real adult female.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â














Reviews
There are no reviews yet.