166cm Transparent 3d Hatsume Miku Clothes Tifa Lockhart Sex Doll – Blaire
1,500.00$ Original price was: 1,500.00$.1,145.00$Current price is: 1,145.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 166 cm |
| Upper Breast | 81 cm |
| Lower Breast | 59 cm |
| Waist | 54 cm |
| Hip | 83 cm |
| Shoulder | 37 cm |
| Arm | 71 cm |
| Leg | 103 cm |
| Hand | 15.5 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Weight | 35.5 kg |
More Information
This is a high-quality real live 3d sex doll fully loaded with all the features to ensure a fully satisfying experience. Thanks to a fully realistic sexually stimulating sexy look. This Hatsune miku sex doll is compatible with a wide range of sex doll clothes.
Furthermore, from the sex doll unboxing experience. Every moment with this Tifa Lockhart sex doll promises to be exciting. Hence, users can look forward to a fully Immersive and deeply satisfying sexual encounter every time.
Moreover, the unique allure of a transparent sex doll built to such anatomically correct design. This will surely excite users on a different level. Hence, with this malena doll sex mex doll. Your complete sexual satisfaction is guaranteed. Thus, users can enjoy a rias gremory sex doll that has all the bells and whistles for a good time. So, if you are looking for a skinny sex doll. Then this chun li sex doll is the best choice for you.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â







Reviews
There are no reviews yet.