157cm Nurse Safe Online Man League Of Legends Diy Sex Doll – Ashlyn
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,095.00$Current price is: 1,095.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 157 cm |
| Upper Breast | 76.5 cm |
| Lower Breast | 63 cm |
| Waist | 57 cm |
| Hip | 78.5 cm |
| Shoulder | 30 cm |
| Arm | 65 cm |
| Leg | 83 cm |
| Hand | 14 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Weight | 27 kg |
More Information
This league of legends sex doll is the best tool for man doll sex. This is because this nurse sex doll is way better than sex doll diy. Thanks to cutting-edge features as well as fleshy, bouncy textures. You are in for one pleasurable experience.
Furthermore, if you buy sex doll online. This safe sex doll is a great choice. This is because this real life sex doll is compatible with any sex doll dress. Thus, providing the option to customize her looks to your taste.
Moreover, the realistic looks that make this sex doll cute extend into the textures too. Thus, providing the features, and characteristics of a premium tpe sex doll. So, if you want to enjoy deep pleasure. The likes of which you can only find in the top sex doll baratas love doll. This real life sex doll is your best bet.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â






Reviews
There are no reviews yet.