172cm Track Shanon Chinese Reddit Becca Sex Tiffany Isabella Doll – Ranice
1,900.00$ Original price was: 1,900.00$.1,686.00$Current price is: 1,686.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full Silicone |
| Height | 172 cm |
| Upper Breast | 93 cm |
| Lower Breast | 64 cm |
| Waist | 60 cm |
| Hip | 98 cm |
| Shoulder | 38 cm |
| Arm Length | 70 cm |
| Palm | 17 cm |
| Leg Length | 98 cm |
| Foot Length | 22 cm |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18 cm |
| Anus Depth | 15 cm |
| Weight | 50 kg |
More Information
Why would you need to track your sex doll? Well we have no idea either. What we do know is that sex with shannon sex doll is so good, you’ll want to guard her jealously. This is because chinese sex doll sex with this real life love doll promises to be a fully realistic sexual experience. One that offers multiple forms of sexual stimulation.
Furthermore, this realistic love doll will have you wondering reddit real girl or sex doll? This is because this becca sex doll has such vivid life looks, complete with every last human-like detail. Hence, if you are looking for a good-looking big doll for sex. This is arguably our best in stock sex doll.
Furthermore, the feel of this tiffany real sex doll is so similar to that of a real live person. Hence, with this Isabella sex doll you get to enjoy both visual simulation and flesh-like textures. Hence, with this full size sex doll pawg real doll. You get to experience multiple forms of sexual stimulation.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â







Reviews
There are no reviews yet.