172cm Cosmopolitan Amouranbth Blowjob Lifelike Nude Female Real Doll – Randie
1,900.00$ Original price was: 1,900.00$.1,686.00$Current price is: 1,686.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full Silicone |
| Height | 172 cm |
| Upper Breast | 93 cm |
| Lower Breast | 64 cm |
| Waist | 60 cm |
| Hip | 98 cm |
| Shoulder | 38 cm |
| Arm Length | 70 cm |
| Palm | 17 cm |
| Leg Length | 98 cm |
| Foot Length | 22 cm |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18 cm |
| Anus Depth | 15 cm |
| Weight | 50 kg |
More Information
This is a well made lifelike cosmopolitan sex doll. So you can rest assured that your deepest sexual fantasies are about to come true. Thanks to a lifelike design that grants this amouranth sex doll blowjob capabilities. Hence, this lifelike custom sex doll offers multiple forms of sexual stimulation.
Furthermore, having this sex doll in action closely mimics intercourse with a real live partner. Hence, this male sex doll chiseled, real doll offers a fully immersive sexual experience. Moreover, what makes this tpe sex doll safe is the high-quality medical-grade materials used. Hence, you can safely enjoy androgynous doll sex without worrying about toxins.
Moreover, if you are a fan of nude female sex doll images. This hot sexy sex doll provides even more sexy lifelike detailing. What’s more, you can feast your eyes as you feel flesh-like textures that directly correspond to such realistic sights. Hence, you get to enjoy the best plastic sex doll Walmart real doll design.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â








Reviews
There are no reviews yet.