160cm Life Sized Sex Doll Human Personalities Reviews – Marget
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,087.00$Current price is: 1,087.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 160cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 86cm |
| Lower Breast | 58.5cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Thigh Girth | 45.5cm |
| Calf Girth | 27.5cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 33.5kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
More Information
Presenting the perfectly paired partner who is eager to titillate and satisfy the sexual desires of her owners – the hot girl sex doll with glamour doll eyes, the sexiest sex doll. He created her with such detail and perfection that this lifelike love doll is tailored for the realization of your sexual dreams.
From its looking to the actual feel, its skin is made out of TPE material and therefore, it shall feel just like real skin you touching. The fast shipping helps so that you will be less likely to wait for long before being able to engage in some intimate moments with your seductive new bedroom companion.
Masturbate with this life and enjoy a, rare and beautiful hot girl sex doll like never before. Place your orders now and find out that the feeling of satisfaction has never been this wonderful.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.