143cm Lesbian Women Futa Ai Sy Brand Sex Doll – Rhonda
1,200.00$ Original price was: 1,200.00$.886.00$Current price is: 886.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 143 cm |
| Upper Breast | 72 cm |
| Lower Breast | 58 cm |
| Waist | 52 cm |
| Hip | 76 cm |
| Shoulder | 32 cm |
| Arm Length | 59 cm |
| Palm | 16 cm |
| Leg Length | 83 cm |
| Foot Length | 20 cm |
| Mouth Depth | 12 cm |
| Vagina Depth | 17 cm |
| Anus Depth | 14 cm |
| Weight | 27 kg |
More Information
When lesbian humps sex doll the view is hot. If you are into that, then you know that “women hate the sex doll” is a lie. This is because (futa or shemale) sex doll ai is widely used by lots of women of different sexual orientations.
Furthermore, this mompov sex tattooed doll has all the best features you need in a real-life male sex doll robots. Hence, with this sy 163 doll sex head, you get a fully realistic design. The details of which extend to every inch of the best brand cheap sex doll money can buy,
Furthermore, this doll fourm 65 cm busty sex doll was built to take lots of use without catastrophic damage. Hence, as a girl has sex with man doll, you need not worry much about any damage. So, enjoy mind-blowing anais doll katy sex as much as you want.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page





Reviews
There are no reviews yet.