165cm Diaper London Vagina Live Porn Wex Jasmine Porn Doll – Murial
1,600.00$ Original price was: 1,600.00$.1,297.00$Current price is: 1,297.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165 cm |
| Upper Breast | 90 cm |
| Lower Breast | 56 cm |
| Waist | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Shoulder | 36 cm |
| Arm | 62 cm |
| Hand | 16 cm |
| Leg | 85 cm |
| Feet | 21 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Vaginal Depth | 16 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Weight | 35 kg |
More Information
This is a great quality sex doll in diaper, perfect for all who enjoy accessorizing their london sex doll company real dolls.
Furthermore, this vagina sex doll comes fully loaded with the latest and best sex doll features. The likes of which you find in premium penny pax sex doll. Hence, this live sex doll offers a fully immersive sexual experience as you explore your wildest sexual fantasies.
Moreover, if you want to live out your best video porn fucking sex doll fantasies. This sexy realistic 170cm yl 5ft6 d-cup sex doll has all you need to explore your desires. so, if you are a guy has sex with wex doll then every moment of stimulation promises to be wholly immersive and deeply satisfying.
Moreover, if you thought about buying sex doll in half payments, this jasmine sex doll you porn comes at a very affordable rate. You can enjoy high quality without having to exceed your realistic sex doll budget.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.