165cm Taboo Japanese Assembly Resex Video F Cup Doll – Muffin
1,600.00$ Original price was: 1,600.00$.1,297.00$Current price is: 1,297.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165 cm |
| Upper Breast | 90 cm |
| Lower Breast | 56 cm |
| Waist | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Shoulder | 36 cm |
| Arm | 62 cm |
| Hand | 16 cm |
| Leg | 85 cm |
| Feet | 21 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Vaginal Depth | 16 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Weight | 35 kg |
More Information
this is a premium taboo tv show sex doll, made using medical grade silicone materials. so, if you are wondering what is japanese sex doll. This high-quality realistic sex doll assembly real doll is an ideal example of the level of realism and quality a premium human sex doll should be.
Furthermore, adult sex with a resex doll promises to be thoroughly enjoyable. Hence, if you are looking to buy a great quality silicone dolls adult real doll. This ai sex doll porn video
Moreover, with this staci doll sex video love doll. You can explore the very best when it comes to the features of a high-quality sex doll f cup love doll. Thus, having sex with my doll has never felt so, good. Thanks to our swift and proactive responses to sex doll warehouse complaints. With this, we can ensure that our sexy love dolls continue to get better and get closer to perfection
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.