158cm Cheal Woman Acting Like Harley Quinn Sex Doll – Joanne
1,700.00$ Original price was: 1,700.00$.1,485.00$Current price is: 1,485.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full Silicone |
| Height | 158cm |
| Shoulder Width | 33cm |
| Upper Breast | 76.5cm |
| Lower Breast | 55.5cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 78cm |
| Arm Length | 43cm |
| Hand Length | 17cm |
| Leg Length | 89cm |
| Foot Length | 20cm |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Weight | 30.3kg |
More Information
Shop Cherry Barbie Doll Sex and Harley Quinn Love Doll: Pussy Toys for Maximum Enjoyment – Cheap and Good Quality Love Dolls
Forget all your troubles and experience the pleasure of the female sex dolls. This realistic cherry barbie doll sex features hour-glass figure, incredible detailing and feels like the real deal to spice up your encounter. Just feel the beauty and pleasure of our Harley Quinn Love Doll that will take you into the world of passion. As cheap but good quality sex dolls, these attractive love dolls will definitely not let you down. Made with loving care by experienced craftsmen, and made of only the finest quality products, each doll is designed to last as long as possible and to provide the utmost in enjoyment. Who are ready to take control of your fantasies now? Enjoy Cherry Barbie Doll Sex or Mesmerizing Harley Quinn Love Doll to bring excitement back to your marriage.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.