145cm Surprise Full Body Sex Doll Female Ass – Joleen
1,300.00$ Original price was: 1,300.00$.984.00$Current price is: 984.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 145cm |
| Shoulder Width | 29cm |
| Upper Breast | 67.5cm |
| Lower Breast | 56cm |
| Waist | 50.5cm |
| Hip | 74cm |
| Arm Length | 44cm |
| Hand Length | 16.5cm |
| Leg Length | 77cm |
| Foot Length | 21cmm |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 13cm |
| Weight | 26kg |
More Information
Experience Pleasure Like Never Before with the Advanced Nami Sexdoll: Matching With Size, We Have The Ultimate Small Scale Male Sex Doll Mould Skeleton
Presenting the Nami sexdoll, the latest creation made with exquisite diligence to deliver high quality and fulfilling sexual stimulations in the miniature sized male model. Crafted from premium grade material and featuring an advanced mould skeleton, this sex doll would truly simulate an actual woman providing the user the feel of the actual world. Go ahead and grab your horn and leave no room for moderation as our expertly designed product provides you with a variety of options including changeable joints and heads. Being made ultra-realistic and soft to touch, every time one gets the opportunity to interact with their Nami sexdoll, it will be like they are with a real person. Ever get the feeling that you’re giving yourself less than what you deserve sexually? Well, don’t go ahead any lower!
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â







Reviews
There are no reviews yet.