170cm Transgendered Sally Bones Push Sex Doll For Couple Porn – Janeen
1,500.00$ Original price was: 1,500.00$.1,085.00$Current price is: 1,085.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full TPE |
| Height | 170 cm |
| Upper Breast | 90 cm |
| Lower Breast | 60 cm |
| Waist | 53 cm |
| Hip | 93 cm |
| Shoulder | 35 cm |
| Arm Length | 67 cm |
| Palm | 17 cm |
| Leg Length | 105 cm |
| Foot Length | 23 cm |
| Mouth Depth | 12 cm |
| Vagina Depth | 17 cm |
| Anus Depth | 14 cm |
| Weight | 41kg |
More Information
Fuck me hard sex dolls from authentic sex doll retailers shouldn’t be hard to find, and that is why we offering such a captivating Sally Bones sex doll for cheap price. This bewitching sex doll named Rosa has the most realistic skin, face and body parts. Like the famous Paloqueth sex doll 4 men, her qualities are so topnotch that you might even be tempted to wear gloves to touch this sex doll Texas. After all, only a handful of Yuna sex dolls are as good as this stunner.
Apart from internal heating, moaning and vibrating waist, there are a couple of customizable features available if you want to personalize your full-size transgendered sex doll.
Your push sex doll order will arrive in less than 20 days. After assembling her, you can watch good sex doll couple porn, or a good pounding a sex doll video to gain more insights of wild fantasies you can try out.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â







Reviews
There are no reviews yet.