166cm Realistic Scary Annabelle Sex Doll Laws California – Juline
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,134.00$Current price is: 1,134.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 166cm |
| Shoulder Width | 32cm |
| Upper Breast | 72cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 89cm |
| Arm Length | 49cm |
| Hand Length | 18cm |
| Leg Length | 88cm |
| Foot Length | 20cm |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18.5cm |
| Anus Depth | 15.5cm |
| Weight | 38.3kg |
More Information
Proud to present, the groundbreaking Woman Sex Doll Orgasm that has been masterfully engineered and created for the ultimate in sensual delight. In California, we are a proud brand that operates under very strict laws commonly associated with sexual devices. That is why our product aligns with all the laws set by the state concerning the use of sex dolls.
Crafted from quality material, this realistic toy has fine details that are hard to tell they are not real. The device is loaded with the latest technology as well as features which you can adjust in a way that ensures unending climaxes.
Trust your inner dreams with the best confidence as we have skilled professionals in delivering unique customized services for every woman’s fantasies. So, don’t waste your time and make love to the most realistic doll here today!
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â










Reviews
There are no reviews yet.