162cm Make Cream Pie Gangbang Half Sex Doll – Malory
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,087.00$Current price is: 1,087.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 162cm J-cup |
| Shoulder | 37cm |
| Upper Breast | 96cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 114cm |
| Thigh Girth | 64cm |
| Calf Girth | 36cm |
| Leg Legnth | 90cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 49kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
More Information
Inside, don’t miss a raunchy look at our new sex doll, which is as realistic as it is pleasurable. With such enhanced qualities, this lopunny sex doll is produced with high quality materials that will make you become amazed at the aesthetic and realistic look of the product. Due to the options to set, you specify your partner and make him/her perfect for meeting all of your needs.
But wait, there’s more!But for those who want to have something different but not less enjoyable, we have also provided a roblox sex doll for the customers. The dolls are made to the highest standards in a way such that they can offer maximum chances of enjoyment for those who want to link with them to simulate human motion.
Do not waste time and money on commercial ones if our sex dolls provide the best and satisfying sex experience. This is your chance to upgrade your intimacy with some of our best sex products today.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.