170cm Kim Olaf Rusian Penetration Best Wiyh Tf Sex Doll – Rosene
2,199.00$ Original price was: 2,199.00$.1,787.00$Current price is: 1,787.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 84cm |
| Lower Breast | 62cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Thigh Girth | 50cm |
| Calf Girth | 30cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 37.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
More Information
This rough fucking sex doll combines durability with realism splendidly. Thanks to a combination of medical grade silicone materials. This Kim Possible tf latex sex doll has well-detailed lifelike looks that provide superb visual stimulation. In addition, this sexdoll gebraucht kaufen real doll also feels just like holding a real live human. Hence, sex with a Russian doll promises to be fully immersive and highly realistic. So if you are looking to enjoy something much better than sex with olaf doll. This warm realistic sex doll is your best choice.
Furthermore, if you are fond of sex with a sex doll porn. These hyper realistic dolls offer you the chance to feel for yourself. Hence, this sex doll weirs real doll is great for sex doll porn penetration. Thanks to the level of quality and durability of the best adult dolls on the market.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â






Reviews
There are no reviews yet.