170cm High End 2024 Silli Tpe Toy Dorothy Sex Doll – Ebonee
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.995.00$Current price is: 995.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 170 cm |
| Upper Breast | 89 cm |
| Lower Breast | 54 cm |
| Waist | 54 cm |
| Hip | 96 cm |
| Shoulder | 32 cm |
| Arm | 69 cm |
| Leg | 106 cm |
| Hand | 16 cm |
| Feet | 24 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 38 kg |
More Information
We have designed a doll for man sex. Our Dorothy sex doll is the most beautiful toy you have ever seen. This blue eyed doll has everything you would want in a real woman and more. The tpe sex doll eBay for sale cannot compare to the robot doll sex that you would have with this lifesize sex doll.
Our sex doll merchants 2018 are also offering this doll for man sex at a discount price. This is not like the silli sex doll for men that you’ve been used to. This one is new and improved. She’s got better body parts and more interesting moaning sounds that would stimulate you in bed.
We haven’t forgotten the ladies with out sex toy male doll that has been designed to fit any body size. Enjoy stimulating sex with male fuck doll every hour you spend with this adult male sex doll.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â





Reviews
There are no reviews yet.