172cm Femal Marriage Twilight Tpe Ddd Reality Sex Doll – Nettle
1,650.00$ Original price was: 1,650.00$.1,347.00$Current price is: 1,347.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 172 cm |
| Upper Breast | 81 cm |
| Lower Breast | 66 cm |
| Waist | 50 cm |
| Hip | 95 cm |
| Shoulder | 38 cm |
| Arm | 70 cm |
| Hand | 15 cm |
| Leg | 100 cm |
| Feet | 20 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Vaginal Depth | 16 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Weight | 42.3 kg |
More Information
This lovely female on male sex doll versatile. This is because this same sex marriage barby doll was designed to fulfil your hottest sexual fantasies. This is thanks to a well-detailed realistic design in this twilight sparkle sex doll.
Furthermore, this tlc sex doll is well-built. so, you can explore deep sexual stimulation. In addition to this, our onahole plush sex doll has the flesh-like feel and well-detailed realistic looks you need for a deep immersive encounter.
Moreover, if you are into human pretends to be sex doll porn. This never-used tpe sex doll for mem is so lifelike. It is easy to see her as a real person. so, if you are looking for a well-endowed sex doll with ddd. This reality sex doll porn doll is perfect for you. so, you too can create your sex doll vid tumblr fantasies.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â







Reviews
There are no reviews yet.