165cm Best Cheapest Hyper Real Mens TPE 3d – Felipa
1,300.00$ Original price was: 1,300.00$.945.00$Current price is: 945.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 165 cm |
| Upper Breast | 91 cm |
| Lower Breast | 56 cm |
| Waist | 53 cm |
| Hip | 87 cm |
| Shoulder | 32 cm |
| Arm | 71 cm |
| Leg | 102 cm |
| Hand | 16 cm |
| Feet | 23 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 35 kg |
More Information
Look no further for the best men’s sex doll out there; she’s right here. In fact, you don’t need to learn TPE sex doll care/cleaning tips because she is very easy to take care of. If you want to know what’s the cheapest sex doll for your pocket. She is a hyper-real sex doll and anyone who wants to have sex with girl dolls without settling for an overinsmoothed sex doll. Sleeping with TPE sex dolls is one of the best things because you don’t have to worry about TPE sex doll posing because she is flexible yet firm, and her name is? Her name is Paige, and the Paige sex doll is one of the best 3D sex doll Torsos, especially if your type is gym buff. She is very easy to sanitize, and you don’t even have to worry about taking her apart to get her clean because she is very easy to sanitize.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â



Reviews
There are no reviews yet.