170cm Avatar Voluptuous Impregnation 155cm Dreamdoll Magic Terns Doll – Sarena
1,600.00$ Original price was: 1,600.00$.1,237.00$Current price is: 1,237.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 170cm D-cup |
| Shoulder | 36cm |
| Upper Breast | 84cm |
| Lower Breast | 62cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Thigh Girth | 50cm |
| Calf Girth | 30cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 37.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
More Information
This highly realistic avatar themes sex doll was designed to offer the best in sexual stimulation. Thanks to a lifelike well-detailed voluptuous sex doll design. This free sex doll impregnation real doll offers very immersive looks. The likes you can find in 155cm sex doll tube hd video.
Furthermore, you will find this dreamdoll sexy. Thanks to a correlation between looks, feel, and functionality. This means that like the magic toy shop dolls, this looks like it sex doll terns out to be rell. In addition, this sex doll kitty real doll feels just as realistic as it looks. To top it all off, this new sex doll is highly functional. With every body part compatible with the usage of the corresponding human body. This means that they like true real-life fuck dolls. You get a mouth that can give sensational blowjobs. Tight, ribbed, and realistically textured vaginal and anal passages. As well as a pair of perky flesh-like breasts, complete with realistic nipples.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â












Reviews
There are no reviews yet.