162cm 2024 Beautiful Tranny Sex Doll Diva – Kellie
1,700.00$ Original price was: 1,700.00$.1,337.00$Current price is: 1,337.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 162cm J-cup |
| Shoulder | 37cm |
| Upper Breast | 96cm |
| Lower Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 114cm |
| Thigh Girth | 64cm |
| Calf Girth | 36cm |
| Leg Legnth | 90cm |
| Feet Length | 23cm |
| Net Weight | 49kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
More Information
Want to know more about our 65cm Sex Doll? She is your epitome of the Asian Blonde Sex Doll featuring astounding and highly detailed sex doll attributes like G-cup tits and perfect ass and vagina among many others. Made from only the finest materials, this anime elf doll is one of the most splendid creations of man crafted by skillful and talented craftsmen. She has a blonde silky hair well proportionate and covering her tender skin all over her body, her interesting facial features will fascinate you. This particular breed has a fair height of 65cm which makes it suitable for the most optimum fun and ease.
Engage in any sex act you desire with this beautiful lady you are about to meet as you adventure the endless opportunity out there. If it is pretty/cute scenes for lovemaking or daring/web fidning scenes for escapades, it is all possible with her, without much of a hassle. One advantage over other strip clubs is the highly detailed and realistic feel of the skin on the doll which will take your experience to the next level.
Finally, let those shynesses and cares be the side attributes of your evenings with a stunning Blonde Asian Sex Doll – order it right now!
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â









Reviews
There are no reviews yet.