158cm UK Doliter Cyber Monday Raven Love Doll – Vidket
1,200.00$ Original price was: 1,200.00$.895.00$Current price is: 895.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 158 cm |
| Upper Breast | 82 cm |
| Lower Breast | 59 cm |
| Waist | 50 cm |
| Hip | 85 cm |
| Shoulder | 34 cm |
| Arm | 66 cm |
| Leg | 88 cm |
| Hand | 17 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 32 kg |
More Information
If a guy cumming in a sex doll sounds like a good time for you, then it’s time for you to take note of our Cyber Monday sex doll deals. If you want to know how much the sex doll is worth, let us give you a description. A nice mix between the raven youthful Titans sex doll and an Aotume doll, this is a sex scene love doll, the kinks of beauty you want on full display during intercourse. A UK love doll that’s even better than the xhamstirana sex doll; with her, you will want to act your own porn.
Just like with the Doliter porn dolls, you can customize this love doll in every single way, from her skin tone to her fingernails and makeup. She’s the perfect woman for you because you get to design her and make all of these decisions. ;)
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.