163cm Top Rated Voluptuous Thick Ass Sex Doll – Mattie
1,950.00$ Original price was: 1,950.00$.1,584.00$Current price is: 1,584.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full Silicone |
| Height | 163 cm |
| Upper Breast | 83 cm |
| Lower Breast | 61 cm |
| Waist | 53 cm |
| Hip | 92 cm |
| Shoulder | 33 cm |
| Arm | 63 cm |
| Hand | 15 cm |
| Leg | 90 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Weight | 34 kg |
More Information
If you have the hots for voluptuous thick sex dolls, then this is your lucky day. Straight out of the Tweetney sex doll industry, comes this real life love doll. You don’t need to be concerned about how much this top rated sex doll on Amazon costs, as she is going for a very affordable rate. Sex doll Cantic is of a higher quality than widowmaker ass sex dolls that appear in life size sex doll fundraiser, silicone sex doll porn, and even sex doll hard porn.
The hot Denver sex doll comes with a fancy design and aim to satisfy all your sexual urges, with her soft and squeezable body parts, including her beautiful face; big, round tits and ass. After you’ve been with her for a day or two, then you will realise that there’s really no sex doll alternative. Her sex girls doll bubble butt will be so tempting that you won’t be willing to let her be. It won’t even feel like you are fucking a sex doll.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â









Reviews
There are no reviews yet.