163cm Naughty Neiko Synthetic Companion Muscle Sex Doll – Hermia
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.1,085.00$Current price is: 1,085.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Full TPE |
| Height | 163 cm |
| Upper Breast | 98 cm |
| Lower Breast | 69 cm |
| Waist | 62 cm |
| Hip | 109 cm |
| Shoulder | 36 cm |
| Arm Length | 63 cm |
| Palm | 14 cm |
| Leg Length | 81 cm |
| Foot Length | 21 cm |
| Mouth Depth | 12 cm |
| Vagina Depth | 17 cm |
| Anus Depth | 14 cm |
| Weight | 49kg |
Imagine how great it’ll feel to be able to get sexual satisfaction whenever you wish? That’s what it feels to own this realistic 166cm muscle sex doll. And before you start wondering how much is a robot companion sex doll or huge cock sex doll, she is quite affordable. Naughty neiko sex doll is a more charming, sexy, and fascinating sex doll than the ones in sex doll on youtube, m1 synthetic sex doll porn, and even popular sex doll shows.
One of the best anime character sex doll manufactured this year, movie sex doll Ruby is voluptuous, sexy diva. She features as an 8.5 × 10 inch sex doll, she is quite a handful but is also very lightweight. She has a cute face, and her lips are designed to be kissable. Her skin is also very realistic and feels lifelike. Sex doll protective shoe, and sex doll back modifications are available.
Just like the strong muscle sex doll Michelle, this beauty is very flexible, thanks to her sturdy skeletal frame and adjustable joints. You can create your sex doll game with ease.
More Information
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â





Reviews
There are no reviews yet.