168cm Customize Brothe Fucked Xhampster Monroe Girl Doll – Nancee
1,650.00$ Original price was: 1,650.00$.1,347.00$Current price is: 1,347.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 168 cm |
| Upper Breast | 80 cm |
| Lower Breast | 62 cm |
| Waist | 58 cm |
| Hip | 80 cm |
| Shoulder | 37 cm |
| Arm | 61 cm |
| Hand | 15 cm |
| Leg | 90 cm |
| Feet | 21 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Vaginal Depth | 16 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Weight | 32.4 kg |
More Information
Do you want to experience a realistic sex doll heating function? This cutomize sex doll has the latest in sex doll technology. so, you can enjoy every fine detail that, makes every moment fucking this sex doll brothe; love doll deeply satisfying.
Furthermore, if you want to experience your hottest sex doll fantasies like sex doll upskirt fucked. This xhampster sex doll has all the best features to grant you complete satisfaction. Hence, with this Kelsi Monroe sex doll. You can enjoy countless deeply satisfying sessions of intense ecstasy.
Moreover, this yl 158 sex doll has the looks and feel to provide deeply immersive sexual stimulation. Additionally, this gang bang sex doll toy love doll is highly durable. so, you can experience long-lasting performance, deep stimulation, and realistic sexual experience. Hence, your girl in box doll sex fantasy is within reach with this male sex doll being used.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â

















Reviews
There are no reviews yet.