158cm Affordable 5 Foot 5 Japanese Sex Doll – Elysia
1,200.00$ Original price was: 1,200.00$.895.00$Current price is: 895.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 158 cm |
| Upper Breast | 82 cm |
| Lower Breast | 59 cm |
| Waist | 50 cm |
| Hip | 85 cm |
| Shoulder | 34 cm |
| Arm | 66 cm |
| Leg | 88 cm |
| Hand | 17 cm |
| Feet | 21 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 32 kg |
More Information
Ranking among one of the best men’s affordable sex dolls, we have the Queen Elsa sex doll, a micro Japanese sex doll designed by the best designers on the market. She is a 5 foot 5 sex doll that is so smooth and easy to use it will go down in history. No need to look after your stepbrother’s sex doll; Queen Elsa is a sex doll with monster tits, so soft that you won’t be able to resist playing with them right out of the box. The sexy doll is nothing like the other cheap anime sex doll toys, and the best material was used in her creation. So realistic is she that you could mistake her for a Shyla Shy Human Sex Doll. The best part is that her parts can be modified, so you don’t have to get an Amazon male sex doll torso because you can just purchase a penis insert.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.