165cm TPE Kingmansion Lifelike Sex Doll – Flossi
1,300.00$ Original price was: 1,300.00$.945.00$Current price is: 945.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | TPE |
| Height | 165 cm |
| Upper Breast | 89 cm |
| Lower Breast | 65 cm |
| Waist | 56 cm |
| Hip | 88 cm |
| Shoulder | 34 cm |
| Arm | 68 cm |
| Leg | 102 cm |
| Hand | 16.5 cm |
| Feet | 20 cm |
| Vaginal Depth | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | 12 cm |
| Weight | 37 kg |
More Information
Have you heard any sex doll gangbang stories? From plush anime sex dolls to kemono hime anime sex dolls, there is a lifelike sex doll for sale to anyone who needs one. Made with the best TPE material, this Kingmansion TPE oral sex doll is in a league of her own. Fucking sex doll tosha is an experience of its own because you can use the sex doll without a head or even modify the head to look like the black Gabby doll sex tape.com. With this doll, you can also attempt a real sex doll creampie and not worry about pregnancy. The best part is you don’t have to buy big-ass wholesale sex doll orders to have access to this beautiful doll. We have chosen her and made access easy for you! Made with the best quality Silicone material, this sex doll’s skin is soft and smooth to the touch.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.