158cm Margot Robbie Trap Panties Hd Sex Doll – Jaylah
1,400.00$ Original price was: 1,400.00$.996.00$Current price is: 996.00$.
Enjoy Special Offer
HoxDoll is an authorized distributor of sex dolls. HoxDoll concentrates on supporting up-and-coming Chinese businesses with great doll craftsmanship. HoxDoll offers high-quality, reasonably priced sex dolls to doll lovers worldwide.
HoxDoll supports various forms of payment like credit cards, Paypal, and bank transfers.
When using credit cards as your mode of payment, it should not exceed $1100, otherwise, the order will be unsuccessful. When using PayPal or bank transfers, please be aware that PayPal cannot automatically charge money because of the unique nature of dolls. To make a payment to our PayPal account, kindly use the PayPal app or website. Please send the snapshot of the payment’s success after it has been received. We utilize anti-fraud (SSL encrypted) technology to ensure your security, as the picture demonstrates.
- HoxDoll is a distributor of officially-licensed sex dolls.
- Your payment is completely secure and protected by SSL. Don’t be worried that your information will be compromised.
- The service at HoxDoll is professional. You can reach our customer support at any moment if you have any questions or needs. To assist you in solving the issue, we will respond to you within 24 hours.
- HoxDoll offers free air shipping. 99% of orders are free of additional fees.
Sex Doll Photos
Real Doll Measurement
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 158 cm |
| Breast | 69.5 cm |
| Waist | 46.5 cm |
| Hip | 74 cm |
| Shoulder | 27 cm |
| Arm | 52 cm |
| Hand | 14 cm |
| Leg | 91 cm |
| Feet | 18 cm |
| Vaginal Depth | 20 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Oral Depth | Not Available |
| Weight | 28.5 kg |
More Information
Are you looking to buy a well-detailed and realistic margot robbie sex doll? This is a highly realistic Shakira sex doll built to offer the best features. This 9-cm sex doll was made to completely stimulate its user. This means that this trap sex doll is compatible with a wide range of activities. In addition to a wide range of elsa jean sex doll accessories. From sex doll panties to fantasy vixen costumes.
Furthermore, like the best girl sex with doll. This realistic love doll was built to near perfection. This means that this sex doll hd love doll had the looks to complete intense visual stimulation. From a lifelike face, complete with expressive sex doll eyes. To a well-detailed fleshy body. This realistic sex doll has the features of the best 68cm sex doll. Hence, your complete sexual stimulation is closer to reality than ever.
product description area
What kind of feature does sex doll have?
Sex Doll Skeleton Show
You must be logged in to post a review.
Fast Shipping
You can choose shipping method at checkout page
Â




Reviews
There are no reviews yet.